projektowanie stron www hrubieszow Można wykazać „wrażenie wzrostu” do swoich klientów. Takie jak „zacząłem pracować z moim kuchennym stole, a teraz mam biuro i zatrudniać pracowników” lub „Zacząłem tylko jedna usługa, teraz oferuje 3 różne z nich.”

3. Blow Your Own Trumpet! Czy wygrał lub był nominowany do żadnej nagrody? Jeśli tak, tutaj jest miejsce na odkurzyć swoje ozdoby i umieścić je na tej stronie dla wszystkich. Umieść link na swojej stronie media / prasowej tu.

4. Czy specjalną ofertę lub freebie dla klientów? Pomyśl o tym, podkreślając je na tej stronie [zawierają linki] i sprawiają, że większość dodatkowych Ruchu „O stronie USA” generuje.

projektowanie stron www hrubieszow

5. Pamiętaj, aby użyć wizerunki, zwłaszcza fotografie ilustrują stronę. Być może z najlepszych produktów sprzedaży? Twoje biuro? Dołącz logo też, czy to działa.

6. Zaloguj się z pewnego rodzaju „wezwanie do działania”, aby zachęcić do interakcji.

projektowanie stron www hrubieszow

7. Upewnij się, że także niektóre dane kontaktowe jednak krótko. Ułatwić klient do Ciebie, ponieważ buduje swoją wiarygodność i zwiększa zaufanie.

Widziałem żadnego cool „O nas” stron? Daj mi znać, poniżej!

Chcesz skorzystać z tego artykułu w Ezine lub witryny? Masz moje pozwolenie, tak długo, jak to ten kompletny blurb z nim:

Artykuł napisany przez: