tworzenie stron www edytor graficzny

Jak poprawić czas ładowania WordPress

Większość z nas projektanci mogą pochodzić z naprawdę dobrych pomysłów projektowanie stron internetowych ale co jeśli nikt nie patrzy na nasze projekty. Dobrze szybkość ładowania jest zazwyczaj czynnikiem wysokiego współczynnika odrzuceń, dlatego mam zamiar wyjaśnić typowe błędy i jak poprawić czas ładowania, aby ludzie patrząc na swoich stronach internetowych i pomysłów.https://sportowesuple.pl

Hosting

Istnieje wiele rzeczy, które mogą spowolnić górę strony WordPress i myślę, że wydają się być pecha wystarczy napotkali je wszystkie w pewnym momencie. Głównym problemem jest gospodarzem i przykro mi powiedzieć, że „cena” jest zwykle problemem tutaj. Starając się zaoszczędzić pieniądze na hosting wierz mi nie robi ci łaski w moim doświadczeniu. Podobnie jak większość rzeczy, masz za co płacisz jednak nadal istnieje wiele dobrych firm hostingowych, które obecnie nie mogą obsługiwać WordPress stron bardzo dobrze na nie wielką sumę pieniędzy.

Polecam serwisów hostingowych, takich jak:

EvohostingWesthostInmotionhosting

Na wyższym końcu rzeczy, ale nieco droższe można przejść do VPS hosting lub serwer VPS cloud hostingu. Są droższe rozwiązania, ale dają użytkownikowi większą kontrolę nad własnym hostingu pozwala na dodawanie i usuwanie funkcje w zależności od Twoich stron internetowych potrzebują.

Czyszczenie swój kod

Po pierwsze zróbmy http://trenego.pl/rachunkowosc-chojnice/ łatwe rzeczy. Gdy masz swoje pomysły projektowanie stron internetowych klasyfikowane swój czas, aby stworzyć przyjemny czysty kod. To nie jest trudne, ale do tego musimy zmienić nasze WordPress tematy tak, że mniej zapytań muszą być wykonane z serwerem w celu informacyjnym. Im więcej danych, co jest potrzebne rezultaty w wolniejszych czasów obciążenia. Jeżeli weźmiemy pod uwagę sekcję nagłówka wielu tematów (header.php) możemy uprościć wiele kodu poprzez usunięcie php i ręcznie dodać wymagane informacje.

Artykuł napisany przez: