projektowanie stron www belchatow

Zaletą korzystania z plug-in, aby kontrolować swoje WordPress tytułów stron jest to, że nie wszystkie kulisy pracy, dzięki czemu możesz skupić się na wynikach. Większość wtyczek pozwoli także kontrolować inne czynniki, takie jak SEO meta opis, który pokazuje się poniżej tytułu strony w wynikach wyszukiwania. A lepsze wtyczki pokaże również, jak będzie wyglądała Twoja strona aparat tlenowy w wynikach stron, co pozwala zaoszczędzić czas oczekiwania podczas gdy wyszukiwarek ponownie indeksu witryny.

Kolejną rzeczą wymagającą rozważenia jest to, że z WordPress – w zależności od ustawień Permalinks – tytuły mogą wpływać na adres URL strony.

Jeśli ustawić permalinks do konstrukcji niestandardowych, takich jak /% /% postname wtedy URL strony będzie twoim tytule z każdego słowa oddzielone myślnikiem. Jeśli istnieje konflikt z istniejącym stanowisku, WordPress zajmie się, że przez dodanie numeru na końcu adresu URL.

Więc warto podwójnej kontroli, jak adres URL zostanie utworzony i zmieniające je w razie potrzeby, zanim naciśniesz przycisk „Publikuj”.

Uzyskaj więcej pomocy WordPress tytułów stron i przyjrzeć się tym kompletnego planu działania strony internetowej.

Artykuł napisany przez: