projektowanie stron www bielsko-biala

Instalacja HHO Generator Kit – Łatwo zrobić samemu z HHO Generator darmowe plany

przejdź tutaj

Dlaczego zainstalować generator HHO?

Jeśli już zrobić swoje badania na temat generatorów HHO wtedy wiedziała, co to wodór w systemach popytu są zaprojektowane do zrobienia.suplementy trec

Jeśli nie, to jest tutaj w pigułce.

Te generatory HHO są jednostką Elektrolizer że uciekł akumulator w samochodzie, które przekształcają wodę na gaz Browna czy co zostało nazwane H-O-H (wodór – wodór – tlen) za pomocą bardzo prostego elektrolizy. Ten gaz HHO kiedy indukowane do swojej mieszanki paliwowo-powietrznej i spalone wraz z benzyny lub oleju napędowego w silniku spalinowym powoduje lepsze spalanie. Lepszego spalania paliwa już nie zwiększa znacznie zużycie paliwa.

projektowanie stron www bielsko-biala

To staje się jeszcze lepszy. Inną rzeczą, gaz HHO zmieszane z regularnego paliwa robi to zmniejszyć ilość szkodliwych emisji wprowadzonych przez swojego pojazdu. To dlatego, że jeszcze przez wiele lat silnik ICE w swoim nie poprawiła się znacznie i jest bardzo nieefektywne.

To nie jest tylko czyjąś sennej pomysły rząd testuje wtrysk gazu HHO przez długi czas i opublikowane dokumenty z 1996, 2003, 2007 wszystkim udowodnić proste prace technologiczne.

Jak mogę założyć ten zestaw generator HHO dla mojego samochodu?

Cała konfiguracja, która została określona wodoru na żądanie systemu składa się ze zbiornika wody (z suchym konstrukcji komory HHO) elektrolizera znany również jako generator HHO, niektóre rur, kilka stóp drutu i kilka samochodowych elektrycznych strony.

Po masz wszystkie części potrzebne do instalacji wodoru na żądanie systemu, znaleźć odpowiednie miejsce pod maską, aby dopasować generator wodoru zainstalować rurę do gaźnika lub korpusu przepustnicy, należy zainstalować okablowanie i altówce! Nie jest wymagane zewnętrzne źródło zasilania, jak wystarczy do zasilania go z akumulatora samochodowego.

Artykuł napisany przez: