projektowanie stron www boleslawiec

Możesz również:

•dokonać statyczne Twój arkusz stylów URL•dokonać javascript URL statyczne•dokonać statyczne Twój plik URL•Można usunąć wersję bloga WordPress •Nakręć bloga tytuł i meta info / Opis statyczne

Dokonując tych zmian jest zmniejszenie ilości informacji, które są potrzebne, aby być wywołana z serwera zmniejszenie ogólnego razy obciążenie site.Once masz zrobić to z nagłówka nie kończą.odwiedź stronę Jeśli spojrzeć za pośrednictwem tematem będzie prawdopodobnie bardziej niepotrzebnego PHP lub zapytania, które można albo usunąć lub czynią statyczne, takie jak:

projektowanie stron www boleslawiec

•Nazwa Twojego bloga•Kanał RSS URL•Komentarz URL kanału RSS

Ulepszenia pliku

Większość projektantów będzie już o tym wiedzą, ale wciąż sprawia problemy. Szczególnie rozmiary plików graficznych, Flash itp rozmiary mają ogromną rolę do odegrania w czasie obciążenia. Im większy akt sprawy dłuższe czasy ładowania. Wiem, że lampa błyskowa jest wspaniale wyglądają pliki but.swf naprawdę mogą stać się duże i czasami nawet z obciążenia wstępnego nadal może udaremnić użytkowników podczas ich ładowania. Użyj lampy błyskowej i obrazy mądrze, a nie tylko dla własnej przyjemności. Pomyśl o doświadczenia użytkownika, jak również.

projektowanie stron www boleslawiec

Poprawy nawyków Coding

Jeśli dodajesz kod do plików szablonów w wyniku instalowania nowej wtyczki to jestem pewien, że zostały dodane PHP bez function_exists.

Można spojrzeć na to i powiedzieć: „I co” dobrze to powoduje problem, gdy https://metryicentymetry.pl/ wyłączenie wtyczki lub usunąć je wszystkie razem. Nagle nie ma funkcji o tej nazwie dłużej jednak kod nadal działa i powoduje błąd, dzięki czemu strona nie ładuje się. W celu rozwiązania tego problemu można usunąć php w ogóle, ale jeśli masz wiele wtyczek aktywne może to być uciążliwe. Dobre nawyki kodowania podczas dodawania funkcji w pierwszej kolejności byłoby dodać „jeśli funkcja o nazwie” function_exists.

Artykuł napisany przez: