projektowanie stron www bialystok

WordPress Strona Titles- Co trzeba wiedzieć

Tytuły stron są nagłówek stron witryny. Są one przedstawione w wynikach wyszukiwania, zanim ludzie nigdy nie osiągnie swoją stronę, więc są one niezwykle ważne, aby uzyskać prawo. Jeśli używasz WordPress, który nie łatwo pozwalają na zmianę, jak wyglądają twoje tytuły stron to istnieje duża szansa, że ??tytuły stron WordPress pozwalasz swoją stronę w dół.zwichnięta kostka

Jeśli nigdy nie spojrzał na nich w szczegółach, są szanse, że tytuły stron w serwisie są niezupełnie to, czego oczekiwaliśmy.

W zależności od wybranego motywu, tytuły strona będzie wyglądać trochę tak:

projektowanie stron www bialystok

Twoja Tytuł strony  «nazwę witryny

To uzupełnienie nazwy witryny jest WordPress stara się być pomocny, ale ma kilka problemów:

Wygląda to trochę dziwne, gdy widzisz go w wynikach wyszukiwania

Będzie to najprawdopodobniej wziąć długość tytule w ciągu maksimum że Google będzie wyświetlać. Co oznacza, że ??tytuł będzie się odciąć i pokaże wielokropek (te trzy kropki często można zobaczyć …), w którym to został obcięty

projektowanie stron www bialystok

Żadna z nich są szczególnie dobre dla zachęcania potencjalnych odwiedzających witrynę do przechodzenia na swojej stronie internetowej.

Na szczęście, obie te kwestie Tytuł wpisu WordPress są łatwe do skorygowania.

Jeśli jesteś skłonny technicznie a następnie można przejść do edytora tematu (w dziale wygląd deski rozdzielczej WordPress) i zmienić kod tam. Ale większość ludzi nie grzebać w tej dziedzinie, gdyż zbyt łatwo złamać rzeczy, jeśli nie wiesz dokładnie, co robisz i może dostać nadpisywane, jeśli tematem jest aktualizowany.

Kolejna opcja jest o wiele łatwiejsze. Instalacja SEO wtyczki do kontrolowania swoich tytułów stron. Istnieje wiele różnych nich dostępne, ale moim ulubionym w tej chwili jest plugin Yoast WordPress SEO. Daje to pełną kontrolę nad swoimi tytułami i zajmie się czasem trudne zadanie coraz WordPress robić co chcesz to zrobić, zamiast pozwolić jej amoku.

Artykuł napisany przez: