projektowanie stron www freelancer

Tu nie chodzi o nas – To dla nich! Perfect Page O nas

Moja ulubiona strona internetowa jest zwykle pod tytułem „O nas”. Teraz najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, że można pomyśleć, że to wszystko „About You” [Twoja firma], ale tak naprawdę powinien być zatytułowany „dla nich” – bo jest to jeden z kluczowych sposobów można komunikować swoją markę i zwiększyć zaufanie między siebie i potencjalnych klientów.

Z natury jestem wścibski istotę i nie ma nic, co sprawia, że ??tracą zainteresowanie w stronę bardziej niż nudne, martwe strony About Us. Jestem pewien, że widziałem je – akapit skąpe czegoś tekstu wzdłuż linii:

„Jesteśmy firmą z siedzibą w dowolny widget County. Produkujemy wiele różnych widgetów pasują do wszystkich budżetów.”

projektowanie stron www freelancer

Jako klient chcę wiedzieć

1. Kim jesteś? – Osobisty i rozmowni uwaga od właściciela działa dobrze tutaj i dodał zdjęcie jest jeszcze lepiej. Krótkie biogs pracownicy często są zbyt pomocne, ponieważ od razu uspokoić swojego klienta, że ??są one polecona swoje pieniądze w ciągu do profesjonalnej organizacji, które zatrudniają ludzi, a nie hobbystów w tylnej sypialni. Jeżeli jesteś solopreneur, a potem po prostu upewnij się, że zawiera osobiste notatki z niektórych smaczne informacje biograficzne zawarte.

2. Jaka jest Twoja misja? – Are You „w nim” czegoś więcej niż zarabianie pieniędzy [jakbym trafił w sedno tam na głowie, a potem najlepiej nie wspomnieć, że]. Klienci lubią wiedzieć, dlaczego robisz to, co robisz – czy stworzyć produkt, aby rozwiązać problem? Czy ustawić swoją działalność jako wyniku osobistego doświadczenia miałeś? Czy masz silną etykę lub masz pasję pomagania innym? Jeśli wspierać wszelkie organizacje charytatywne czy wolontariat, a potem myśleć o dodanie go do swojej strony About Us.

3. Jaka jest Twoja historia? Warto dodać historię swojej firmy.
Artykuł napisany przez: