tworzenie stron www. ilustrowany przewodnik

Analiza ekonomiczna Intelligence Kultury

Inteligencja emocjonalna (EQ) i kierownicze Intelligence (MQ) zostały dobrze poznane za kluczowe dla starszych przywódców. EQ oraz MQ są niewystarczające, jeśli organizacja działa ponad granicami, odległości i wielu strefach czasowych. Inteligencja kulturowa CQ to „must have” umiejętności w dzisiejszym „globalnym środowisku.http://poradniastopy.pl/choroba-stop/medicenter_gallery/niestabilnosc-stawu-skokowego/

CQ jest zdolność danej osoby do efektywnego funkcjonowania w zróżnicowanych kulturowo ustawienia. Chociaż poziom inteligencji Kultury różnią się zbytnio pomiędzy osoby oraz w zespołach i organizacjach, dobrą wiadomością jest to, czytaj więcej na naszej stronie że przy odpowiednim treningu i reagowania może być rozwijane.

Inteligencja kulturowa będzie zwiększenie produktywności, obniżenie kosztów operacyjnych oraz poprawy rozwoju talentów i retencji.

W zakresie swoich międzynarodowych rynkach pytasz?

• Jak możemy lepiej zrozumieć naszych lokalnych rynkach?

• W jaki sposób możemy zagwarantować, że krytyczne IP, wiedza i doświadczenie nie są tracone, gdy outsourcing i współpracować z podmiotami zewnętrznymi?

• Dlaczego terminy i budżety projektów regularnie „wydmuchiwane”?

• Czy nasze relacje międzynarodowe czysto transakcyjnej?

• Dlaczego innowacje wydają tłumione i problematyczne?

• Czy jesteśmy kulturowo Inteligentna organizacja?

• Czy CQ częścią naszego DNA organizacyjnej?

Jeśli czytasz te pytania skinieniem głowy, a następnie będzie intuicyjnie zrozumieć, że CQ jest imperatywem biznesu! Inteligencja kulturowa pozwala przywódcy i ich organizacje większe poczucie łączności z ich lokalnych i zagranicznych odpowiedników, ułatwia możliwość dopasować się „co się dzieje na ziemi” i zawiera wiedzę i doświadczenie, aby pomóc w podejmowaniu świadomych decyzji, szybko i dokładnie.

Przypadek biznesowy dla CQ jest:

Artykuł napisany przez: