tworzenie stron www na androidzie

Tworzenie Designs- podstawowe zasady kreacje

Jeśli tworzysz projekty, musisz być niemiły w rutynę, gdzie bez względu na to, co dodać lub zabrać z projektu, to po prostu nie pasujący do Twojej wizji. Wiesz, to może być lepiej, zrobiłeś lepiej, ale ostatnio po prostu nie może http://www.zadluzenia.com/artykul/wszystko-o-provident-pozyczki-dla-zadluzonych-oferta-i-opinie/ się projekty, które łączą. Nieważne, czy jesteś początkującym lub początkujący projektant, czasem wracając do podstaw może pomóc Ci zupełnie nową perspektywę i pokazać, co tracisz. Przeglądając niektóre z podstawowych zasad, takich jak nacisk, kontrast, balans, wyrównanie i przepływ, może pomóc wrócić na tor. Ilekroć utkniesz na projekcie, odwołują się do tego artykułu o przegląd i sprawdzić, jakie elementy mogą być zaniedbane.

Nacisk

Nacisk podkreśla odrębny element znaczenie lub konotację. Podczas tworzenia projektów należy podkreślić najwięcej import aspekt strategii projektowania. Prostym sposobem, aby upewnić się, że konstrukcja jest pomyślną realizację najważniejszego aspektu swojej treści jest zrobić listę wszystkich elementów mających znaczenie. Następnie ponumerować elementy w kolejności. Mając to na uwadze, można wizualnie projektować tak hierarchia elementu odbija. Czego szukasz jest efekt piramidy, z najważniejszą cechą jest najbardziej podkreślił. Dzięki temu przed przypadkowym podkreślając niewłaściwy składnik, lub próbuje zaakcentować wszystko, co zasadniczo niwelują swoją piramidę pozostawiając cię z niczym podkreślił.

Kontrast

Kontrast jest wizualne rozróżnienie dwóch lub więcej elementów, które mają silne różnice w wyglądzie. Pomaga to utrzymać swój projekt z coraz zestarzeć, dodając różnorodność wizualną. To pozwala świadomie kontrolować uwagę na pewne elementy, szybko zwracające uwagę na istotne elementy; który przyczynia się do odpowiedniej zasady nacisk. Istnieje wiele elementów można manipulować w celu uzyskania kontrastu, w tym położeniu, wielkości, koloru, wyboru czcionki i grubości.

Artykuł napisany przez: